Apie mane

Čia galite trumpai parašyti apie save, tinklaraščio autorių.

Rašykite, ką norite, bet štai keletas patarimų, apie ką galite parašyti:

  • trumpą biografiją
  • apie savo darbą
  • apie savo pomėgius
  • apie savo naminius gyvūnus

Laikrodžių parduotuvė internetu

Laikrodziu taisykla Klaipeda – tai ilgametė patirtis, tik kokybiškos originalios detalės, šiuolaikiška įranga ir aukščiausios kvalifikacijos savo srities profesionalai. „Laikrodžių servisas“ įkūrėjai laikrodininko darbą dirba, net nuo 1988 metų. Šitie laikrodžių meistrai gerai žinomi, kaip Lietuvoje, taip ir už Lietuvos ribų.

Sieniniai laikrodziai Klaipeda suteikdami tarptautinę garantiją laikrodžiams, mes įsipareigojame jums pasiūlyti tik aukščiausio lygio servisą. Mūsų kvalifikuoti meistrai yra įvertinti didžiausių pasaulio laikrodžių gamintojų sertifikatais.

Laikrodziu salonas – omonė įkurta 1998 m. ir yra viena iš pirmaujančių laikrodžių platintojų Lietuvoje. 2016 m. pradėtas vykdyti naujausias įmonės projektas - elektroninė laikrodžių parduotuvė. Visi šioje el. parduotuvėje parduodami laikrodžiai yra originalūs bei laikomi mūsų sandėliuose, todėl mes drąsiai galime teigti, jog laikrodis, nupirktas el. parduotuvėje, pas Jus atkeliaus per 4 darbo dienas! Taip pat visiems laikrodžiams yra taikoma mažiausiai 24 mėn. garantija.

Laikrodziu parduotuve – oficialus pasaulyje žinomų prekės ženklų platintojas Lietuvoje. Mūsų parduotuvėse bei internetinėje svetainėje laikrodžius ras net išrankiausi klientai. Parduotuvėse prekiaujama įvairiais laikrodžiais: nuo klasikinių šveicariškų „Certina“, „Tissot“, „Fortis“, „MIDO“ iki naujausių mados tendencijų įkvėptų laikrodžių, tokių kaip „Festina“, „Pierre Cardin“ ar „Karen Millen“.

Originalūs šveicariški laikrodžiai visada buvo ir išliks labiausiai išsilavinusių, daugiausiai pasiekusių ir nepriekaištingą kokybę vertinančių asmenybių dėmesio taikiklyje. Šveicariška laikrodžio kokybė kiekvieno iš mūsų sąmonėje reiškia ne tik ilgametes tradicijas ir patirtį, bet ir nežemišką preciziką bei tikslumą. Tai pasaulis, kuriame klaidos nėra toleruojamos, o žodis „beveik“ neegzistuoja. ATĖJO LAIKAS rinktiniai šveicariški laikrodžiai – tai garantas, kad gausite šimtaprocentinę vertę ir kad viskas iki smulkiausių detalių bus taip, kaip turi būti. Drąsiai naršykite ir įvertinkite skirtingų Šveicarijos laikrodininkų kūrinius bei atminkite, kad visi ATĖJO LAIKAS šveicariški laikrodžiai turi 2 metų garantiją bei į Jūsų namus pristatomi nemokamai.

 .